Yazmak İçin Neyi Bekliyorum ?

Uzun zaman oldu. Buraları terk edeli, yeni bir başlangıç yapalı ve hayatın karmaşasına teslim olalı... Evet, çok uzun zamandır ben, eski ben değilim. Yazmaya ne zaman başladım hatırlamıyorum. Neden yazıyorum, ne yazıyorum bunuda bilmiyorum. Ama yazmayı çok seviyorum. Özellikle müzik dinleyerek yazmayı daha çok seviyorum. +6 yıldır yazdığım kişisel blogumu çeşitli sebeplerden dolayı kapattıktan sonra bu blogu açtım. Burada daha çok yazacağım, sayfalar dolusu ! Gelip okuyacak mısın ? Hiç sanmıyorum ! Ama ben yinede bir yerlerde yazıyor olacağım.

Bir önceki yazımı yaklaşık iki ay önce yazmışım. Oysa bu hiç bana göre değil. Nasıl olmuşta iki ay yazmamışım ? Hayat işte, insanı öyle bir yoruyor ki bırak yazmayı, uyumaya dinlenmeye bile zor zaman buluyorsun. Neyse ki 4 aylık yoğun günler geride kaldı. Şimdi bir süre daha sakin bir hayat yaşayacağım. -Yani umarım- Sonra sıra daha yoğun günlerde -inşaALLAH- 

Üzerimde tarifsiz bir kırgınlık var. Hiç mutlu değilim. Son bir aydır kendime sürekli aynı soruyu sorup duruyorum; Yazmak için neyi bekliyorum ?